Jak to funguje


Jsme MobilCare – servis mobilních telefonů v Pardubicích a celé České republice.

Pokud jste z okolí Pardubic, přijeďte, moc se na vás těšíme a v případě předchozí objednávky, nebo telefonické rezervace, pro Vás rádi zajistíme expresní opravu.

Pokud jste ale z jiné části ČR a chcete si nechat opravit telefon z pohodlí domova, pak Vás možná budou zajímat tyto otázky.

Pokud jste z velkého města, klidně zajděte do jiného dobře hodnoceného servisu a budete určitě spokojeni. Co když jste ale z Bruntálu, Chotěboře, Horní Krupé či Prčice? Tam dobrý servis široko daleko není. Tedy až na nás.

Naše výhoda přichází právě pokud jste z malé vesnice, nebo města, do nejbližšího servisu máte i desítky kilometrů a půl dne je pryč. My se o vše postaráme.

Přesně tak, nám je jedno odkud jste, náš kurýr vyzvedne poškozený mobil kdekoliv v ČR a již za 3 dny můžete mít opravený telefon zpět doma. Nebo nám ho pošlete přes Zásilkovnu, ta má přes 6000 poboček a máte jí třeba hned za rohem.

Ne! Doprava skrz Zásilkovnu je dokonce úplně zadarmo. Pokud preferujete kurýra, to pak vyjde asi na dvě stovky a to včetně dopravy zpět a platby na dobírku.  

Vyplňte si objednávku přes web, přesně budete vědět kolik bude oprava stát. Nastavte si druh dopravy a Vaši adresu včetně telefonického kontaktu. Zavoláme vám a poradíme jak telefon zabalit apod.

To by se stát nemělo, dejte si prosím záležet, ať je dobře zabalený, určitě se bude mít jako v peřince. Pro případ náhody je každá zásilka pojištěna v hodnotě telefonu.

Moc toho není, vše důležité nám uveďte do objednávky. Telefon jen zabalte a čekejte na kurýra, ten se Vám ozve s přibližným časem vyzvednutí. Pokud posíláte přes Zásilkovnu, tak Vám pošleme přes SMS kód, který nahlásíte na jakékoliv pobočce a to je vše.

To, že k nám nejdete, neznamená, že neexistujeme. Jsme lidi a záleží nám na tom, abyste vždy věděli, co se s Vaším telefonem děje. Proto vás budeme průběžně informovat. I vy se můžete ptát, buď telefonicky, v chatu nebo na mailu.

$(document).ready(function(){ if ($("#footer .contact-box-icon .facebook").length) { $("#footer .contact-box-icon .facebook") .closest(".contact-box-icon") .addClass("contact-box-icon--facebook"); $(".contact-box-icon--facebook").insertAfter($(".contact-box-icon-list")); $(".contact-box-icon--facebook").wrap( '' ); $(".contact-box-icon--facebook .facebook a").append( "Sledujte nás na Facebooku" ); } });